Parliament Protect (1.0.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Username
bg: Потребителско име

en: No
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Format
bg: Формат

en: Statistics
bg: Статистики

en: Send
bg: Изпрати
