Parliament Protect (1.0.2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: No
cy: Na

en: Message
cy: Neges

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Format
cy: Fformat

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Advanced
cy: Uwch

en: Send
cy: Anfon

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Street
cy: Stryd

en: Additional
cy: Ychwanegol
