Parliament Protect (1.0.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: No
dz: མེན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་
