Parliament Protect (1.0.2) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Title
es: Título

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Message
es: Mensaje

en: Password
es: Contraseña

en: Format
es: Formato

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Advanced
es: Avanzado

en: Postcode
es: Código postal

en: Send
es: Enviar

en: Security
es: Seguridad

en: Last name
es: Apellidos

en: Street
es: Calle

en: Additional
es: Adicional

en: County
es: Condado

en: Enable debugging
es: Habilitar depuración

en: Form
es: Formulario

en: I agree
es: Estoy de acuerdo

en: Address 2
es: Dirección 2

en: Address 1
es: Dirección 1

en: Date of birth
es: Fecha de nacimiento
