Parliament Protect (1.0.2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Username
fa: نام کاربری

en: No
fa: خیر

en: Message
fa: پیام

en: Password
fa: گذرواژه

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Statistics
fa: آمار

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Send
fa: ارسال

en: Security
fa: امنیتی

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Form
fa: فرم

en: Address 2
fa: آدرس ۲

en: Address 1
fa: آدرس ۱
