Parliament Protect (1.0.2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Username
fil: Bansag

en: No
fil: Hindi

en: Message
fil: Mensahe

en: Password
fil: Hudyat
