Parliament Protect (1.0.2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Username
he: שם משתמש

en: No
he: לא

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Format
he: פורמט

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Advanced
he: מתקדם

en: Send
he: שלח

en: Security
he: אבטחה

en: Last name
he: שם משפחה

en: Street
he: רחוב

en: Form
he: טופס

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: Address 1
he: כתובת 1
