Parliament Protect (1.0.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: No
hy: Ոչ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Send
hy: Ուղարկել
