Parliament Protect (1.0.2) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Username
it: Nome utente

en: Message
it: Messaggio

en: Format
it: Formato

en: Statistics
it: Statistiche

en: Advanced
it: Avanzate

en: Send
it: Invia

en: Security
it: Sicurezza

en: Last name
it: Cognome

en: Street
it: Via

en: Additional
it: Aggiuntivo

en: County
it: Contea

en: Address 2
it: Indirizzo 2

en: Address 1
it: Indirizzo 1

en: Date of birth
it: Data di nascita
