Parliament Protect (1.0.2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Street
kn: ಬೀದಿ

en: Enable debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆಯನ್ನು ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್
