Parliament Protect (1.0.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: No
ku: نەخێر

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Format
ku: فۆرمات

en: Statistics
ku: ئامار

en: Send
ku: بینێره‌
