Parliament Protect (1.0.2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: No
mr: नाही.

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Format
mr: रचना

en: Postcode
mr: पोस्टकोड

en: Send
mr: पाठवा
