Parliament Protect (1.0.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: No
oc: Non

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Advanced
oc: Avançat

en: Send
oc: Mandar

en: Street
oc: Carrièra

en: County
oc: Comtat

en: Form
oc: Formulari
