Parliament Protect (1.0.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: No
ps: نه

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Format
ps: بڼه

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی
