Parliament Protect (1.0.2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Username
ro: Nume utilizator

en: No
ro: Nu

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Statistics
ro: Statistici

en: Advanced
ro: Avansat

en: Send
ro: Trimite

en: Last name
ro: Nume

en: Street
ro: Strada

en: Additional
ro: Adițional

en: Form
ro: Formular

en: basic_html
ro: HTML de bază
