Parliament Protect (1.0.2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: No
th: ไม่

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Format
th: รูปแบบ

en: Statistics
th: สถิติ

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Postcode
th: รหัสไปรษณีย์

en: Send
th: ส่ง

en: Last name
th: นามสกุล

en: Street
th: ถนน
