Parliament Protect (1.0.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Username
ur: اسم صارف

en: No
ur: نہیں

en: Message
ur: پیغام

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Statistics
ur: اعدادوشمار
