Parliament Protect (1.0.2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Username
vi: Tên người dùng

en: No
vi: Không

en: Message
vi: Thông điệp

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Format
vi: Định dạng

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Send
vi: Gửi

en: Last name
vi: Họ

en: Street
vi: Đường

en: County
vi: Hạt

en: Enable debugging
vi: Kích hoạt tính năng gỡ lỗi

en: Form
vi: Biểu mẫu

en: Address 2
vi: Địa chỉ 2

en: Address 1
vi: Địa chỉ 1
