Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Block Title
af: Bloktitel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Settings
af: Verstellings

en: First term
af: Eerste term
