Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Visitors
be: Наведвальнiкi

en: First term
be: Першы тэрмін
