Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Block Title
ca: Títol del bloc

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Debug
ca: Depuració

en: Visitors
ca: Visitants

en: First term
ca: Primer terme

en: Sort By
ca: Ordena per
