Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Block Title
da: Bloktitel

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Visitors
da: Besøgende

en: First term
da: Første ord

en: Sort By
da: Sortér efter
