Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Block Title
hi: ब्लॉक शीर्षक

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Views
hi: द्रश्य

en: Debug
hi: डिबग

en: First term
hi: पहला टऱम

en: New Visitors
hi: नए विजिटर्स
