Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Views
ps: ليدنې

en: Visitors
ps: ليدونکي
