Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Block Title
uk: Назва блоку

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Views
uk: Види

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Debug
uk: Зневадження

en: Visitors
uk: Відвідувачі

en: First term
uk: Перший термін

en: Sort By
uk: Впорядкувати за

en: Last term
uk: Останній термін

en: New Visitors
uk: Нові відвідувачі

en: Debugging on?
uk: Зневадження увімкнено?
