Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Views
ar: الرؤى

en: Debug
ar: تنقيح

en: Visitors
ar: الزوار

en: First term
ar: أول مصطلح
