Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Views
bg: Изгледи

en: Visitors
bg: Посетителите

en: First term
bg: Първи елемент
