Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Views
eo: Vidoj

en: Visitors
eo: vizitantoj

en: First term
eo: Unua termino
