Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Block Title
hu: Blokk címe

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: Views
hu: Nézetek

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Visitors
hu: Látogatók

en: First term
hu: Első kifejezés

en: Sort By
hu: Rendezés
