Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: Views
it: Viste

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Visitors
it: Visitatori

en: First term
it: Primo termine

en: Sort By
it: Ordina Per
