Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Block Title
pt: Título do bloco

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Configurações

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: score
pt: pontuação

en: Debug
pt: Depurar

en: Visitors
pt: Visitantes

en: First term
pt: Primeiro termo

en: Sort By
pt: Ordenar Por
