Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Views
ro: Vizualizări

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Visitors
ro: Vizitatori

en: First term
ro: Primul termen
