Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Block Title
sk: Nadpis bloku

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Debug
sk: Ladenie

en: Visitors
sk: Návštevníci

en: First term
sk: Prvý termín

en: Sort By
sk: Triediť podľa
