Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Block Title
tr: Blok Başlığı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Views
tr: Görünümler

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Visitors
tr: Ziyaretçiler

en: First term
tr: İlk terim

en: Sort By
tr: Sıralama Yönü
