Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Block Title
et: Ploki pealkiri

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: Views
et: Vaated

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Debug
et: Siluma

en: Visitors
et: Külastajad

en: First term
et: Esimene termin

en: Sort By
et: Sorteerimise alus
