Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Block Title
eu: Blokearen izenburua

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Views
eu: Bistak

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Debug
eu: Araztu

en: Visitors
eu: Bisitariak

en: First term
eu: Lehenengo terminoa
