Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: Views
fi: Näkymät

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Visitors
fi: Vierailijat

en: First term
fi: Ensimmäinen termi

en: Sort By
fi: Lajittele

en: Last term
fi: Viimeinen kausi
