Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Block Title
he: כותרת תיבה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: Views
he: היבטים

en: Debug
he: אתר באגים

en: Visitors
he: גולשים

en: First term
he: נושא ראשון
