Particle Responsive (8.x-3.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Close
lv: Aizvērt

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes
