Particle Responsive (8.x-3.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες
