Particle Responsive (8.x-3.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Close
ja: 閉じる

en: Copyright
ja: 著作権

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ
