Particle Responsive (8.x-3.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės
