Particle Responsive (8.x-4.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Close
da: Luk

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade
