Particle Responsive (8.x-4.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Close
fr: Fermer

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Search...
fr: Chercher...
