Particle Responsive (8.x-4.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Close
pl: Zamknij

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Facebook Link
pl: Link do Facebook
