Particle Responsive (8.x-4.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Close
tr: Kapat

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Search...
tr: Ara...
