Particle Responsive (8.x-4.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Close
az: Bağlı

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar
