Particle Responsive (8.x-4.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér
