Particle Responsive (8.x-4.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Close
nl: Sluiten

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Search...
nl: Zoek...

en: Twitter Link
nl: Twitter-link

en: Facebook Link
nl: Facebook-link

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Google plus Link
nl: Google plus-link

en: Linkedin Link
nl: Linkedin-link

en: Pinterest Link
nl: Pinterest-link

en: Show/Hide social media links
nl: Toon/verberg sociale media-links
