Particle Responsive (8.x-4.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Close
oc: Tampar

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris
